Karakteristik pwodwi:
1. Ou ka sèvi ak limyè teren ki ap dirije nan diferan pati nan kay ou paske yo tèlman adaptab. Chanm yo, chanm k ap viv, sousòl, sinema lakay yo, e menm kwizin yo ka enstale yo. Limyè teren dirije yo pliable, mens, ak adaptab nan nenpòt gwosè plafon. Fè bak oto-adezif yo fè li senp pou aplike yo sou nenpòt sifas.
2. Depi limyè teren dirije yo disponib nan yon pakèt koulè, ou ka chwazi lonbraj ideyal la pou konplete konsepsyon enteryè ou. Anplis de sa, yo gen ladan yon fonksyon gradyasyon ki pèmèt ou chanje klète limyè yo nan adapte preferans ou oswa atitid ou. Anplis de sa, limyè yo ideyal pou etabli yon atmosfè trankil nan kay ou.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W |
| Longè | 10m / woulo liv (personnalisable) |
| Angle gwo bout bwa | 10-60 degre |
| Sètifikasyon | Elatriye |
| IP Klas | Kote mouye |
| Koulè limyè | 3000k{{1}k/RGB |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon

