Karakteristik:
Fleksibilite sa a tou fè li fasil pou enstale, kòm kasèt la ka fasil koupe anfòm longè a vle ak Lè sa a, tache ak sifas la ak yon fè bak adezif. Limyè tep dirije ofri tou yon wo nivo de efikasite enèji, paske li itilize siyifikativman mwens enèji pase opsyon ekleraj tradisyonèl yo.
Anplis de sa, limyè tep dirije ki disponib nan yon pakèt koulè ak tanperati koulè, ki pèmèt li yo dwe itilize pou yon varyete aplikasyon pou ekleraj. Pwodiksyon chalè ki ba li tou fè li yon chwa ki an sekirite pou itilize nan zòn kote chalè ka yon enkyetid.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10w pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Elaji ak epè, san danje epi dirab.
Itilizasyon:



An tèm de ekspozisyon komèsyal, li ka itilize kòm ekleraj vitrin, ekleraj machandiz, elatriye.
Sou nou:


FAQ:
1.Ki metòd peman ou aksepte?
A: Nou aksepte yon varyete metòd peman ki gen ladan transfè labank, peman kat kredi, ak PayPal.
2.Ki tan plon ou pou pwodiksyon an?
A: Tan plon nou an pou pwodiksyon depann sou kantite ak konpleksite nan lòd ou a.
3.Èske ou ofri personnalisation pou anbalaj ak mak?
A: Wi, nou ofri sèvis personnalisation pou anbalaj ak mak.
