Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. IP67 ki enpèmeyab: Paske pa gen tep adezif doub-side sou kouvèti a, koupe yon sèl chaplèt lanp pa pral afekte fason lòt yo opere.
2. Li fasil pou enstale depi koneksyon yo pre-soude sou teren limyè a. Sèvi ak fil elektrik pre-soude pou ogmante vòltaj, ou ka ogmante vòltaj la pou satisfè kondisyon espesifik ou yo.
3. Ka itilize tipik: fè li tèt ou, piblisite deyò, otèl, ba, KTVs, kay, ak chanm.
PwodwiEspesifik:
| Non pwodwi | 2835 smd dirije teren |
| Led kalite | SMD2835 |
| Kte ki ap dirije | 240led/m |
| Antre vòltaj | DC24V |
| Pouvwa | 15W/M |
| Materyèl | Doub FPC |
| Koulè | 2000K-10000K(Personalize) |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
| Pou tout lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:




Itilizasyon

