Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
- Bann limyè pou pati yo ajoute yon atmosfè vibran ak enèjik nan nenpòt rasanbleman.
- Bann limyè sa yo fasil pou enstale epi yo ka Customized matche ak nenpòt tèm pati.
- Yo efikas nan enèji ak ki dire lontan, asire ou ka fèt tout nwit lan san enkyete sou limyè yo boule.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Eklere pati ou yo ak bann limyè kolore!
Konsènan nou:


