karakteristik pwodwi yo




Li trè fleksib epi li ka koube, koupe, ak fè ak fasilite. Li adapte tou parfe alantou kwen ak karakteristik tankou sa yo ki sou plafon, kabinèt, eskalye, ak mèb yo kreye ekleraj sekrè oswa atistik. K ap travay vòltaj se nòmalman yon vòltaj ki ba san danje nan 12V a 24V, epi li trè fasil yo mete paske do a nan li kole nan tèt li. Ou ka jwenn bann limyè ki ap dirije nan yon sèl koulè (blan cho, blan natirèl, blan pi oswa blan fre), oswa ou ka jwenn bann limyè RGB oswa RGBW ki ka kontwole yo kreye 16 milyon koulè ak efè dinamik. Sa yo ka itilize pou ekleraj debaz oswa fè pwòp atitid ou.
paramèt
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 ki ap dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
itilizasyon
Limyè teren dirije yo ka sitou itilize pou dekorasyon kay, espas komèsyal, ak jaden flè achitekti.



Konpayi nou an

Shenzhen Benwei ekleraj teknoloji co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj LED ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin%
ADRÈS NOU
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
bwzm18@ledbenweilighting.com
