Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Se teren an konstwi soti nan materyèl prim ki fèt yo andire divès kondisyon metewolojik, garanti durability ak pèfòmans serye.
2. Prezante yon lajè 10mm, limyè teren dirije sa a delivre limyè klere ak inifòm, ideyal pou etabli yon anbyans cho ak envite nan zòn deyò ou.
3. Mèsi a lavi pwolonje li yo, limyè sa a dirije teren pèmèt ou rekòlte benefis li yo pou ane, elimine enkyetid sou ranplasman souvan.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6000K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Antre vòltaj (V) | DC 12V |
| Flux lumineux lanp (lm) | 18-22lm |
| Chanje mòd | wifi, kontwòl remote, bluetooth, bouton manyèl |
| Sèvis solisyon ekleraj | Ekleraj ak konsepsyon sikwi, layout oto CAD |
| Pwa pwodwi (kg) | 0.05 |
| Longè | 5 Mèt / woulo liv |
| Ki ap dirije Kantite | 60 |
| Ki ap dirije Kalite | Smd 5050 dirije rgb |
| Emisyon Koulè | RGB Chanjan |
| PCB Lajè | 10mm |
| Pouvwa | 14.4W/M |
| IP Klas | IP20 ki pa - ki enpèmeyab /IP65/IP67/IP68 |
| PCB Koulè | White PCB Nwa PCB |
Imaj detaye:






Itilizasyon:


