Spesifikasyon pwodwi:
| Pouvwa | 10W/mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC si ou vle |
| CRI | CRI>80 or CRI >95opsyonèl |
| Efikasite lumineux | 120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:

Karakteristik pwodwi:
1. Ki dire lontan -: Depi limyè bann dirije yo kenbe plis pase 50,000 èdtan, ou p ap bezwen ranplase yo trè souvan.
2. Versatile: Ou gen kontwòl total sou efè ekleraj ki te pwodwi pa limyè teren dirije depi yo ka Customized nan nenpòt longè epi yo itilize nan yon pakèt aplikasyon.


Itilizasyon:

Aplikasyon nan limyè deyò dirije teren:
1. Ekleraj Jaden: Pye bwa ak touf ka dekore avèk limyè teren dirije pou kreye yon anbyans mistik ki ideyal pou rasanbleman deyò.
2. Ekleraj Patio: Patio ak lòt zòn deyò yo ka bèl dekore lè yo sèvi ak limyè teren pou eklere yo.
3. Ekleraj ki antoure pisin: Ou ka mete limyè teren dirije alantou pisin ou a pou kreye yon atmosfè brikabrak, lapè, ak akeyan nan lakou ou nan mitan lannwit.
FAQ
K: Èske limyè ki ap dirije yo ka kontwole ak Alexa oswa Google Home?
A: Limyè bann Smart LED ak Wi-Fi ka entegre ak Alexa ak Google Home. Sa yo pèmèt kontwòl limyè atravè asistans vwa san yo pa bezwen yon remote.
K: Kouman pou mwen limen limyè ki ap dirije ak mizik?
A: Lè w konekte kontwolè mizik ki ap dirije a oswa modil Capteur son ak limyè teren ki ap dirije yo, ou ka vire limyè ki ap dirije ak mizik. Capteur a koute mizik la, senkronize ak li, epi limen/éteint kòmsadwa.
K: Èske mwen ka kontwole limyè RGB ki ap dirije ak telefòn mwen an?
A: Wi, RGB dirije limyè bann ki entegre ak Wi-Fi ka kontwole lè l sèvi avèk telefòn mobil. Sa a pèmèt ou ajiste klète a, chanje koulè, ak limen / etenn limyè a atravè smartphones.
K: Ki jan ou otomatize limyè ki ap dirije?
A: Ou ka otomatize limyè yo ki ap dirije pa mete yon revèy nan ki limyè a pral otomatikman limen / etenn. Anplis de sa, yon teren dirije ak teknoloji Capteur mouvman swiv mouvman ou ak vire sou / koupe kòmsadwa. Ankò, ou ka tou entegre bann dirije ou yo ak yon Capteur limyè ki pral santi entansite limyè a nan anviwònman yo epi reponn otomatikman.
