Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
DC12V DC24V Flexible COB dirije bann, 8mm/10mm lajè fpcb, 320/420/528led/m, nou gen 2800-3200k cho blan, 4000-4500k natirèl blan, 6000-6500k blan, jòn , Wouj, Vèt, Ble, ak sou sa pou chwa ou.
Spesifikasyon
| Travay vòltaj | DC12V |
| dirije | 420led/m |
| Ki ap dirije CHIP | COB dirije |
| Pouvwa / M | 12W/M |
| Garanti | 5 ane |
| Koulè | Woz |
| Gwosè | 10000 * 10mm) |
| Dirije ang gade | 180 degre |
| Longè estanda | 5 mèt / woulo liv |
| Ki enpèmeyab | IP20 |
Plis detay






Aplikasyon


