Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Brikoleur fleksib PVC tib vini nan yon varyete fòm. Bann limyè lumineuz yo ka modle, koube, oswa skultur nan nenpòt fòm.
2. Led Neyon kòd fleksib se senp yo enstale, solid, e li gen yon lavi ki gen plis pase 60000 èdtan.
3. Ideyal pou dekorasyon kay ak biwo sibtil. Doto-adezif la ak tep kolan fè aplikasyon an an sekirite epi fasil. apwopriye pou itilize nan kabinèt, boutik, magazen bijou, choroum, magazen, siy piblisite, ak lòt kote.
PwodwiEspesifik:
| Antre Voltage | 220v |
| Koulè | 2000K-10000K(Personalize) |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
| Pou tout lavi | 50000 èdtan |
| Antre Voltage | DC12V/24v |
| FPC Lajè | 10mm |
Imaj detaye:



Itilizasyon

