Karakteristik:
1. Gwo gam koulè: RGB dirije limyè teren ka pwodwi plizyè koulè nan limyè pa ajiste entansite a nan koulè wouj, vèt, ak ble, ak yon gam koulè pi gwo. An menm tan an, koulè yo ka Customized selon sitiyasyon diferan ak bezwen montre plis efè ekleraj.
2. Segondè klète: RGB dirije limyè teren sèvi ak gwo-klere ki ap dirije pèl, ki se wo nan klète ak klere nan koulè. Yo ka pa sèlman eklere, men tou, rann atmosfè a. Yo apwopriye pou dekorasyon jaden flè andedan kay la ak deyò, mi background, aranjman pati lakay, elatriye Sèn.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10w pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




1.Ideal pou dekorasyon enteryè ak eksteryè.
2.Made nan materyèl ki pi an sekirite, li pa pral espontaneman limen menm si li boule nan dife.
Itilizasyon:



Ekleraj se popilè nan mitan anpil Achitèk ak Konsèpteur ekleraj akòz amelyorasyon yo nan efikasite, opsyon koulè ak klète.
Sou nou:


FAQ:
1.Ki metòd peman ou aksepte?
A: Nou aksepte yon varyete metòd peman ki gen ladan transfè labank, peman kat kredi, ak PayPal.
2.Ki tan plon ou pou pwodiksyon an?
A: Tan plon nou an pou pwodiksyon depann sou kantite ak konpleksite nan lòd ou a.
3.Èske ou ofri personnalisation pou anbalaj ak mak?
A: Wi, nou ofri sèvis personnalisation pou anbalaj ak mak.
