Karakteristik pwodwi:
1. Kapasite nan bann limyè RGB yo jenere prèske nenpòt koulè li posib distenge yo soti nan opsyon ekleraj konvansyonèl yo.
2. Bann sa yo fèt ak ti LED ki ka pwograme pou jenere yon pakèt koulè ak konbinezon koulè.
3. Yo se yon opsyon benefik anviwònman an depi yo tou trè enèji-efikas.
4. RGB limyè bann yo se yon chwa ekleraj fleksib pou nenpòt chanm depi yo tou senp yo enstale epi yo ka pran pare pou satisfè longè inik.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | Wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:






Gaming ak konfigirasyon teyat lakay yo se de nan itilizasyon ki pi komen pou bann limyè RGB. Bann sa yo ka itilize pou atire atansyon sou moun kap pale yo oswa sou ekran an, sa ki fè yon eksperyans gade etonan ak plis enteresan. Bann sa yo ka itilize tou pou kreye yon anviwònman jwèt diferan lè yo matche anviwònman ekleraj yo ak entansite ak atitid jwèt la ap jwe.
Itilizasyon:


Aplikasyon pou bann limyè RGB yo anpil. Yo souvan itilize yo pou atire atansyon sou sèten eleman achitekti nan bilding rezidansyèl oswa komèsyal ak bay aksan vibran nan zòn deyò. Tou depan de koulè yo chwazi yo, yo ka itilize andedan pou kreye yon varyete de imè ak anviwònman. Pou egzanp, ton frèt ble ak vèt ka ankouraje detant ak lapè nan yon spa oswa sal meditasyon, pandan y ap koulè cho jòn oswa zoranj bay yon anbyans brikabrak ak akeyan nan yon chanm k ap viv oswa chanm.
