Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Pou moun kap ajoute kèk koulè nan espas deyò yo, RGB limyè deyò bann yo ap vin pi plis ak plis popilè. Bann limyè etranj sa yo vini nan yon varyete koulè epi yo gen pouvwa pou chanje siyifikativman atitid la nan nenpòt zòn deyò.
2. Lè yo koupe nan longè a dwat, limyè sa yo ka Customized pou satisfè bezwen patikilye ou yo. Depi yo enpèmeyab tou, yo ka itilize nan espas deyò tankou patio ak jaden.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC24V |
| Pouvwa | 15W/M |
| Materyèl | Doub FPC |
| Koulè | 2600K-6500K ak RGBW (Personalize) |
| LM | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
| Pou tout lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:




Itilizasyon

