Karakteristik pwodwi:
1. RGBW dirije limyè teren bay yon seleksyon lajè nan koulè yo chwazi nan, ki gen ladan blan cho, fre blan, wouj, zoranj, vèt, ble, ak nenpòt lòt koulè nan spectre an koulè.
2. Kontwòl remote ki enkli ak limyè sa yo senplifye pwosesis ajisteman luminance, koulè, ak lumières mòd. Anplis de sa, li posib pou etabli yon revèy ekleraj epi ajiste ekleraj la pou adapte atmosfè aktyèl la.
3. RGBW dirije limyè teren pou plafon yo tou de dirab ak enèji-efikas, rann yo apwopriye pou itilize alontèm. Segman yo apwopriye pou aplikasyon pou tou de domestik ak deyò akòz durability yo ak kapasite yo kenbe tèt ak tanperati ki wo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






RGBW dirije limyè teren pou plafon yo te vin trè popilè akòz demann lan ap grandi pou solisyon ekleraj inovatè nan tou de anviwònman rezidansyèl ak komèsyal yo. Lanp sa yo bay yon varyete remakab nan opsyon ekleraj ak koulè ki gen potansyèl pou revolusyone nenpòt espas. Karakteristik yo ak aplikasyon pou RGBW dirije limyè teren pou plafon yo pral diskite nan blog sa a.
Itilizasyon:


1. Lanp sa yo apwopriye pou itilize kòm ekleraj anbyen oswa aksan nan yon varyete kote komèsyal yo, ki gen ladan restoran, ba, klib, ak rezidans. Yo gen kapasite pou etabli yon anbyans diferan ak vibran ki evoke emosyon ki apwopriye a.
2. RGBW dirije limyè teren pou plafon yo ka anplwaye tou pou etabli yon atmosfè cho ak envite nan zòn deyò, ki gen ladan patio, jaden, ak teras.
3. Nan biwo yo, RGBW dirije limyè teren yo ka anplwaye pou ekleraj travay, ekleraj jeneral, oswa mete aksan sou zòn espesifik. Sa a ka amelyore pwodiktivite, soulaje je tansyon, ak etabli yon anviwònman travay konfòtab.
4. Lanp sa yo tou apwopriye pou itilize nan mize, galeri, choroum, ak lòt kote kote ekleraj esansyèl pou amelyore apèl vizyèl la.
