Karakteristik pwodwi:
1. Waterproof: Limyè sa yo apwopriye pou aplikasyon andedan kay la ak deyò, jan sa endike nan evalyasyon IP67 yo. Atik sa yo ka itilize pou patio, rasanbleman deyò, e menm kòm dekorasyon bò pisin lan.
2. Pwosesis enstalasyon fasil: Pou enstale limyè sa yo, tou senpleman retire fè bak la pou ekspoze adezif la, Lè sa a, aplike li nan nenpòt sifas. Ekspètiz se pa yon avantou.
3. Fonksyon kontwòl remote se yon karakteristik ki gen anpil valè ki pèmèt ajisteman klète ak chanjman koulè soti nan yon distans.
4. Limyè dirije demontre itilizasyon enèji redwi an konparezon ak sous ekleraj altènatif, menm jan yo opere nan vòltaj ki ba. Fonksyon sa a kontribye nan ekonomi depans ansanm ak efikasite enèji.
PwodwiSpesifikasyon:
| PCB Lajè | 10MM |
| Kte ki ap dirije/m | 60led/m 5050 |
| Materyèl PCB | 3oz doub-kouvwi pi bon kalite kwiv |
| Voltage (V) | 12V DC / 24V DC |
| Pouvwa nominal (W) | 14.4W/M, 72W/5M |
| Lumineux (lm/m) | 1000lm/m |
| LED materyèl | pake pa 99.99% fil lò pi bon kalite |
| CRI(RA>) | CRI80 (CRI 90 si ou vle) |
| Koulè | blan, fre blan, wram blan, wouj, ble, vèt, jòn |
| Tanperati Koulè | 2700-6500K reglabl |
| Pousantaj IP | IP20 (IP54/IP67/IP68 si ou vle) |
| View Angle | 120 |
| Gwosè pwodwi (mm) | 10 * 5000mm |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Tablo sikwi fleksib yo itilize pou fè limyè enkwayab sa yo fè li senp pou koube ak fòm, sa ki fè li ideyal pou konstwi youn-nan-yon-desen kalite ak Customized. Anplis de sa, depi bann sa yo se vòltaj ki ba, ou pral ekonomize lajan sou bòdwo pouvwa ou anplis konsève enèji.
Itilizasyon:


1. Enteryè konsepsyon: Limyè sa yo pafè pou amelyore anbyans nenpòt zòn, tankou kwizin, chanm k ap viv oswa chanm.
2. Aplikasyon komèsyal yo enkli restoran, ba, otèl, ak spa, pami lòt etablisman ki ka benefisye de limyè sa yo. Yo ka angaje yo pou kreye yon anviwònman envite ak trankilite pou envite.
3. Evènman deyò: Karakteristik ki enpèmeyab nan limyè sa yo fè yo apwopriye pou rasanbleman deyò tankou pati jaden, pati pisin, ak maryaj. Sa yo ka itilize pou amelyore vizibilite karakteristik jaden flè, pye bwa, ak chemen.
