Karakteristik pwodwi:
1. Waterproof - Limyè teren dirije yo vini nan tou de vèsyon ki enpèmeyab ak ki pa enpèmeyab. Se vèsyon ki enpèmeyab ki fèt pou aplikasyon deyò kote limyè yo pral ekspoze a kondisyon metewolojik piman bouk.
2. Versatile: pwofil la dous nan 4ft dirije limyè teren fè yo apwopriye pou yon pakèt aplikasyon, ki soti nan ekleraj aksan nan anviwònman rezidansyèl yo ekleraj sou tèt nan espas komèsyal ak endistriyèl.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K-6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 ki ap dirije, Epistar |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
Imaj detaye:






Limyè teren yo se yon opsyon ekleraj popilè ak versatile ki ka itilize nan yon varyete aplikasyon. Yo konpoze de yon teren limyè ki ap dirije ki ka koupe nan yon longè vle ak tache ak yon sifas lè l sèvi avèk fè bak adezif. Limyè teren 240V a, an patikilye, fèt pou bay ekleraj klere ak ki dire lontan pou pi gwo espas ki mande pi wo vòltaj.
Itilizasyon:


