Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
- Limyè teren nou yo pote ekleraj klere ak bèl nan kabinèt ou yo, amelyore tout espas la epi fè li pi envite.
- Avèk pwosesis enstalasyon fasil nou an, ou ka gen limyè teren ou yo ak kouri nan pa gen tan, san okenn konplikasyon.
- Limyè teren nou yo efikas nan enèji, ki vle di yo pa sèlman gade bèl, men tou ede ekonomize sou bòdwo elektrisite.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Amelyore anbyans kwizin ou oswa espas k ap viv ak limyè teren vibran ak élégance pou kabinèt.
Konsènan nou:


