Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Gen plizyè kalite limyè teren ki disponib, epi ou ka chwazi nan yon kantite koulè ak nivo klète. Gen yon limyè teren ki ka satisfè demand ou yo, si ou vle yon ekla mou ak rekonfòtan oswa yon deklarasyon fò ak kolore.
2. Yon lòt benefis nan limyè teren se ke yo senp yo enstale, menm si ou pa gen okenn eksperyans ak fil elektrik. Li se yon travay senp epi rapid pou ploge yon varyete de limyè teren epi konekte yo nan plafon ou lè l sèvi avèk lakòl oswa klip.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W/14.4w |
| KRIYE | > 80 |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
| Koulè limyè | Blan cho / blan / blan frèt / rgb |
| Tanperati travay (degre) | -80 |
| Ki ap dirije Kantite | 60 led/m/120leds/m |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon

