Karakteristik:
1. Limyè Strip nou an ak dekorasyon Nwèl ofri yon eksperyans ekleraj vibran ak fèstivite ki imedyatman transfòme nenpòt espas nan yon peyi mèvèy kontan.
2. Prezante materyèl dirab ak dirije enèji efikas, pwodui sa a bati pou dire epi li pral ede w ekonomize sou depans sèvis piblik pandan sezon fèt la.
3. Soti nan koulè wouj klere ak vèt ak aksan lò ak ajan chatwayant, Limyè Strip la ak dekorasyon Nwèl la ofri yon seri bèl koulè ak desen ki adapte a nenpòt ki gou oswa style dekorasyon.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Sou nou:


