Pwodwi Deskripsyon
Limyè teren dirije sèvi ak ankadreman sikwi fleksib ak teknoloji semi-conducteurs limyè -emisyon dyod (LED). Apre yo fin konekte ak sous pouvwa a atravè yon kontwolè, yo pwodui gwo -limyè klète ak ton rich, cho ak dou oswa klere ak frèt, elaji espas la ak amelyore enpresyon vizyèl la. Dirije limyè teren yo se limyè pwoteksyon dife popilè ak lanp dekoratif akòz ultra-mens, teksti mou, gwo klète, ak konsomasyon pouvwa ki ba. Limyè blan dirije limyè yo se gwo pou klere, pwòp ekleraj. Yo ofri blan cho ak fre. Limyè teren dirije yo itilize pou ekleraj travay ak aksan. Limyè tradisyonèl yo mwens dirab ak enèji -efikas pase LED blan. Modèn ak tandans, yo toujou ap eklere.




Pwodwi Paramèt
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |

Pwodwi Aplikasyon

Limyè teren dirije gen plizyè itilizasyon:
Mou, limyè ki ap dirije limyè anba mèb oswa mi yo ka amelyore atitid nenpòt chanm nan.
Ekleraj ekran ak bann dirije diminye souch nan je yo ak amelyore vizibilite.
Mete aksan sou travay atistik ak limyè teren dirije alantou ankadreman oswa sou mi yo.
Dirije ekleraj teren anba kabinèt oswa dèyè panno dèyè modènize kwizin ak ba.
Anbeli jaden ak patyo ak limyè teren dirije ki enpèmeyab.
Sèvi ak limyè sansib ki ap dirije pou amelyore koulwa ak eskalye sekirite ak atitid.
Fè pati yo vivan ak koulè-chanje limyè bann dirije.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

