Karakteristik pwodwi:
1. Limyè sa yo fèt pou kenbe kondisyon anviwònman difisil, tankou ekspoze a imidite, pousyè tè, ak pousyè.
2. Yo montre rezistans nan enpak ak vibrasyon, sa ki garanti fonksyonalite menm nan anviwònman ki gen anpil trafik-.
3. Limyè sa yo konsome siyifikativman mwens enèji konpare ak sous ekleraj konvansyonèl yo, pozisyon yo kòm yon opsyon ki responsab pou anviwònman an pou plizyè aplikasyon.
4. Yo pwodwi pi ba nivo chalè, kidonk diminye potansyèl pou danje dife ak diminye fatra enèji.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + ki ap dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Itilizasyon:


Sa yo ka sèvi kòm ekleraj aksan nan tou de anviwònman komèsyal ak rezidansyèl, anplis bay ekleraj pou jaden deyò ak andedan kay la ak konsepsyon achitekti. Pwodui sa yo lajman itilize nan sektè otomobil, maren, ak aviyasyon akòz kapasite yo pou fonksyone efektivman nan anviwònman difisil.
