Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Yon senp touche yon bouton pèmèt ou fasilman ajiste klète, chanje koulè, epi mete divès kalite mòd ekleraj pou parfe matche ak atitid ou oswa okazyon.
2. Bann limyè sa yo ofri enstalasyon san efò ak fleksibilite remakab, ki pèmèt ou pliye oswa koupe yo parfe anfòm nenpòt espas.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K-6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Itilizasyon:


