Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1.Ou ka ajiste nan plizyè ang.
2.Long lavi sèvis san ranplasman souvan.
3.New tras reglabl konsepsyon, itilize nan-wo kalite sous limyè.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Antre vòltaj | AC{{0}V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans / biwo / mize / galri / magazen an detay / Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Sipòte wotasyon 360 degre agòch ak dwa, ak wotasyon 90 degre leve, li desann.
itilizasyon:


Sou nou:


anbalaj & livrezon:

