Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik
1.Pi wo CRI 97% 2c Low SDCM<3
2.High efikasite, segondè illuminance
3.Glare-gratis konsepsyon, plas limyè pafè ak ang gwo bout bwa egzat, fè anviwònman nan ekleraj konfòtab
4.Flicker gratis chofè pou siperyè egzijans ekleraj ki antoure
Spesifikasyon
| Materyèl Lojman | Aliminyòm |
| Gwosè | Φ90xL108mm |
| Koulè Lojman | Nwa / Blan |
| Ki ap dirije Chip | SITWAYEN / EPISTAR |
| Lumen | 2400-2500lm |
| Kelvin | 2700K/3500K/3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | 80+ / 90+ / 97+ |
| Efikasite lumineux | 90-100lm/W |
| Angle gwo bout bwa | 15 degre / 24 degre / 38 degre / 60 degre |
| Reglabl | Wotasyon 350 degre kontinyèl ak pivot 90 degre |
| Puissance | 20W |
| Vòltaj | AC{{0}V 50/60Hz |
| Gratèl | Ki pa Peye, DALI, Triac |
| Mak chofè | OSRAM / PowerGEAR / GLOBAL / PHILIPS |
| Track Adaptè | 4 fil 3 faz / 3 fil 1 faz |
| Garanti | 5 ane |
Plis detay





