Pwodwi Deskripsyon
Limyè tras dirije yo ap deplase lanp sou ray elektrik ki sèvi ak LED. Yo gen de pati:
Track: Yon bann metal ak yon kondiktè entèn ki founi elektrisite ak transpòte ekleraj. Ankastre oswa sifas-monte, li ka mete sou plafon an oswa sou miray la.
Tèt lanp lan: Li ka glise, tòde, ak panche sou track la pou ekleraj versatile.
Tracks yo souvan enkli:
Sistèm ki gen twa tren: pi komen ak pi gaye.
Tras mayetik: modèn ak popilè, li monte ak mache pa atraksyon mayetik, fè retire tèt limyè ak plasman fasil. Li ap pran popilarite nan mache wo-.

Pwodwi yoSpesifikasyon
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans / biwo / mize / galri / magazen an detay / Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Pwodwi Deke
Prekosyon enstalasyon
Planifikasyon davans: Pandan premye etap renovasyon an, detèmine pozisyon enstalasyon an ak longè tras la, epi rezève liy elektrik la.
Koneksyon pouvwa: Tras la bezwen konekte ak fil kay yo atravè yon "konektè pouvwa" (ke yo rele tou jwenti tras la) epi kache nan plafon an.
Fiksasyon track: Asire ke tren yo byen enstale epi dwat.
Sekirite premye: Anvan enstalasyon, asire w ke ou koupe ekipman pou pouvwa a epi fè li fè pa yon elektrisyen pwofesyonèl.
Limyè tras dirije reprezante yon solisyon ekleraj modèn ki konbine fonksyonalite, dekorasyon, ak fleksibilite. Yo kraze limit yo nan enstalasyon tradisyonèl ki fiks nan yon pozisyon, ki pèmèt ou lib fòm limyè a ak lonbraj jan ou vle. Yo se yon chwa ideyal pou reyalize desen ekleraj gratis-ak mete aksan sou zòn espesifik yo.




Pwodwi yoAplikasyon
Espas komèsyal: rad, bijou, galri, mize, sal egzibisyon. Sa yo montre machandiz ak atizay.
Ekleraj nan kay la:
Chanm k ap viv: Olye de sous limyè prensipal la, sèvi ak ekleraj lave miray pou eklere mi yo ak penti, kreye yon atmosfè.
Restoran: Eklere tab manje.
Kwizin: Ekleraj sifas travay anba kabinèt.
Etid / Koridò: bay ekleraj lokal ak dekorasyon.

Konpayi nou an


