Karakteristik pwodwi:
1. Fleksibilite ak adaptabilite dekoratif ekleraj tras dirije se youn nan benefis prensipal yo. Ou ka monte tras la sou prèske nenpòt plafon epi mete enstalasyon yo jisteman kote ou bezwen yo pou pi bon ekleraj. Pou mete aksan sou sèten rejyon oswa kreye yon atmosfè patikilye, ou ka chanje direksyon ak ang limyè a. Nan òganizasyon kote atik yo bezwen prezante oswa lè atmosfè yon espas bezwen chanje an repons a divès evènman ak okazyon, kapasite sa a trè itil.
2. Yon lòt avantaj enpòtan nan ekleraj tras dekoratif dirije se ekonomi enèji li yo. Dirije ekleraj sèvi ak anpil mwens enèji pase sous ekleraj konvansyonèl yo, kidonk, ou ka jwi briyan, limyè kolore san yo pa enkyete sou pri enèji k ap monte. Kòm yon konsekans, moun ki vle diminye enpak kabòn yo ta dwe itilize sa a sòt de ekleraj.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 100-120lm/w |
| Fonksyon | Anti-Ekla/Ti/Segondè Klate |
| Mòd enstalasyon | Rail Track Enstale |
| Aplikasyon | Rezidans/Biwo/Mize/Galeri/Magazen Yo Vann an Detay/Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



