Karakteristik:
1. Limyè Konsantre delivre limyè klere ak klè, fè li pafè pou yon varyete aktivite ak anviwònman.
2. Gwosè kontra enfòmèl ant li yo ak konsepsyon ki lejè fè li fasil pou pote ansanm sou avantur deyò oswa itilize kòm yon sous limyè pòtab nan sitiyasyon ijans.
3. Avèk anpoul ki ap dirije ki dire lontan -ki dire lontan ak enèji-anpoul ki ap dirije, Focus Light bay ekleraj serye ak efikas pou tout bezwen ou yo.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 50000 |
| Efikasite lumineux | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

anbalaj & livrezon:

