Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Segondè CRI, oswa Endèks rann koulè, vle di kapasite yon sous limyè pou repwodui fidèlman koulè objè yo jan yo ta parèt nan limyè solèy la natirèl.
2. High CRI track lighting amelyore aparans vizyèl objè lè yo revele koulè vre yo.
3. Segondè ekleraj tras CRI ofri siyifikatif ajisteman ak personnalisation, sa ki pèmèt itilizatè yo fè divès kalite efè ekleraj ak atmosfè ki adapte a kondisyon inik yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Ang gwo bout bwa | 30,45 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + Plastik |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Led chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Koulè blan ak koulè nwa |
Imaj detaye:



Itilizasyon:



