Karakteristik pwodwi:
1. Konpare ak sous ekleraj konvansyonèl yo, limyè dirije ka sove ou jiska 80% sou enèji. Anplis de sa, yo dire pi lontan, sa ki lakòz mwens depans antretyen. Akimilasyon nan chalè ki ka yon pwoblèm nan chanm ki gen plafon segondè tou se pa yon pwoblèm ak limyè ki ap dirije.
2. Ou ka Customize ekleraj tras dirije anpil. Li ka Customized pou satisfè kondisyon yo an patikilye nan yon kote ki gen yon varyete koulè ak entansite. Li kapab tou itilize pou egeye rejyon endividyèl oswa chanm antye, fè li trè fleksib.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | AC{{0}V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 100-120lm/w |
| Fonksyon | Anti-Ekla/Ti/Segondè Klate |
| Mòd enstalasyon | Rail Track Enstale |
| Aplikasyon | Rezidans/Biwo/Mize/Galeri/Magazen Yo Vann an Detay/Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



