Karakteristik pwodwi:
1. dirije spotlight tras anplwaye enèji-efikas limyè dirije lè l sèvi avèk mwens elektrisite pase sistèm ekleraj konvansyonèl yo. Li ka ede koupe pri enèji ak itilizasyon enèji.
2. Lonjevite: limyè ki ap dirije span plis pase anpoul konvansyonèl yo. Pwi ranplasman ak antretyen mwens souvan swiv soti nan jiska 50, 000 èdtan oswa plis lavi yo.
3. Pèrsonalizasyon dirije dokiman Pwen Enpòtan tras pèmèt youn chanje direksyon ak klète limyè a jan sa nesesè. Li pafè pou ensiste sou eleman achitekti, travay atistik, ak objè yo.
4. Zanmitay anviwònman an: Mèki ak plon yo pa jwenn nan nenpòt nan anpoul ki ap dirije yo itilize nan dokiman Pwen Enpòtan tras ki ap dirije. Se poutèt sa se yon chwa ekleraj vèt.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Ang gwo bout bwa | 30,45 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + Plastik |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Dirije chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Koulè blan ak koulè nwa |
Imaj detaye:



Itilizasyon:



1. dirije dokiman Pwen Enpòtan tras yo anpil itilize nan biznis Yo Vann an Detay yo atire atansyon sou atik yo montre. Li jenere yon atmosfè akeyan, ak dokiman Pwen Enpòtan an mobil pèmèt kliyan konsantre sou sèten atik.
2. Depi spotlight tras ki ap dirije ka mete aksan sou travay atistik la ak ekspozisyon san yo pa detwi yo, li se sous ekleraj pi pito nan mize yo. Li gide tou konsantre obsèvatè a nan karakteristik minit eleman atistik la.
3. Yo ka itilize spotlight tras dirije nan otèl ak restoran pou kreye yon atmosfè cho ak aksantué zòn nan ak yon ti jan nan distenksyon. Li se ideyal pou ensiste sèten eleman, tankou yon eskilti oswa yon foto bèl.
4. Pwen Enpòtan tras ki ap dirije se yon gwo opsyon pou lye travay paske li mete aksan sou sèten kote tankou estasyon travay, tab konferans, ak resepsyon. Li ofri yon limyè vize ak pwòp ki ka ogmante pwodiksyon ak efikasite travay.
