Karakteristik:
1. Limyè mize amelyore atizay nan yon fason natirèl, revele bote otantik li yo.
2. Limyè mize ba ou libète ak kontwòl san parèy pou kreye montre ekleraj ideyal pou nenpòt egzibisyon.
3. Pwofesyonèl nou yo ak anpil atansyon fèt Mize Limyè pou kreye ekleraj espektakilè ki pral wow vizitè yo ak anrichi eksperyans mize yo.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Lojman | Nwa oswa blan ki disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Mize Limyè eklere objè ak travay atistik presye, ki montre vrè bote yo ak detay yo.
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

anbalaj & livrezon:

