Karakteristik:
Youn nan benefis ki pi enpòtan nan limyè ray yo se ke yo vini nan anpil diferan estil ak desen, ki pèmèt ou chwazi youn nan pafè pou bezwen inik ou yo. Kit ou prefere yon gade dous, modèn oswa yon konsepsyon ki pi klasik, ou asire w ke ou jwenn limyè ray ki anfòm style ou.
Yon lòt karakteristik enpòtan nan limyè ray se yo ke yo ekstrèmman enèji-efikas, ki se gwo pou tou de bous ou ak anviwònman an. Avèk teknoloji ki ap dirije, yo itilize enèji minim pandan y ap toujou bay limyè pwisan.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Antre vòltaj | AC{{0}V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Demmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans / biwo / mize / galri / magazen an detay / Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



360 degre wotasyon, 90 degre iradyasyon. Fonksyon dissipation chalè nan do a pou pwoteje kò a ak pèl lanp
itilizasyon:


Ki fèt pou ekspozisyon magazen, kafe, restoran oswa itilizasyon lakay ou.
Sou nou:


anbalaj & livrezon:

FQA:
1.Ou gen yon valè minimòm lòd?
A: Nou pa gen yon valè minimòm lòd, men nou sijere kòmande nan pi gwo kantite yo resevwa pi bon pri ak pousantaj anbake.
2. Ki metòd anbake ou a?
A: Nou ka bato lòd ou pa lè, lanmè, oswa eksprime courrier.
3.Ki politik retounen ou a?
A: Tanpri kontakte nou dirèkteman si ou gen nenpòt pwoblèm ak lòd ou a epi nou pral travay pou rezoud li byen vit ak efikasite.
