Karakteristik pwodwi:
1. Apwopriye pou itilize kòm ekleraj jeneral nan kwizin, zòn k ap viv, kav diven, ak ekleraj ekspozisyon magazen. Yon tèt plas plafon ak yon aspè konsepsyon delika ak diferan ofri anpil ang ajisteman direksyon pou divès kalite ekleraj atik. Aparèy ekleraj andedan kay la ka vire 350 degre orizontal ak 90 degre vètikal.
2. Vrè koulè yon objè yo montre atravè yon limyè tach 90 koulè rann endèks ki pa tranbleman ak yon ang gwo bout bwa 24 degre ak fòm limyè sikilè. Kontinwe, jenere ekleraj ki pi presi ak kolore pase lòt opsyon ekleraj.
PwodwiEspesifik:
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Puissance | 5W 7W 10W 15W 20W 30W |
| Vòltaj | 100-265v; 24V DC / 48V DC |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumens | 140lm / w; 160lm/w |
| Tanperati Koulè | 3000k 4000k 5000k 6000k |
| rigè | <19 |
| Lè kòmanse | <0.5s |
| Angle gwo bout bwa | 38 degre oswa 120 degre |
| Koulè | Nwa / Blan |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



