Karakteristik:
1. Shop Spot Light fèt pou bay limyè klere ak konsantre pou nenpòt espas an detay, montre pwodwi yo nan pi bon limyè posib epi amelyore eksperyans fè makèt la an jeneral.
2. Avèk konsepsyon dous ak modèn li yo, Shop Spot Light entegre san pwoblèm nan nenpòt layout magazen, ofri tou de fonctionnalités ak style.
3. Prezante teknoloji avanse LED, Shop Spot Light se trè enèji-efikas ak ekolojik-, sa ki fè li yon chwa entelijan pou biznis k ap chèche diminye anprint kabòn yo pandan y ap toujou bay pèfòmans ekleraj siperyè-dan.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

anbalaj & livrezon:

