Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Yon switch gradyasyon Triac (ki pa enkli nan bwat la) oblije opere spotlight tras dimmable a. Ranje klète 10%-100% apwopriye pou yon varyete bezwen ekleraj.
2. Dirije COB (iranplasabl), 9W, 990lm (85w alojene ekivalan), CRI97, 50000 èdtan nan dire lavi Pwen Enpòtan tras la gen koulè rann ak teknoloji flicker-gratis.
PwodwiEspesifik:
| Materyèl | Aliminyòm |
| Puissance | 5W 7W |
| Vòltaj | 100-265v |
| CRI (Ra>) | 80ra 90ra |
| Lumens | 500lm |
| CCT | 3000K/4000K/6000K |
| Fonksyon | Anti-Ekla/Ti/Segondè Klate |
| Mòd enstalasyon | Rail Track Enstale |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Andedan kay la |
| Karakteristik espesyal | Dimmable |
| Kalite sous limyè | dirije |
Imaj detaye:



Itilizasyon



