Karakteristik pwodwi:
1. Teknoloji ki ap dirije enèji ki efikas nan limyè tras 30W se youn nan kalite ki pi remakab li yo. Limyè ki ap dirije yo se yon gwo envestisman pou nenpòt enstalasyon ekleraj paske nan efikasite eksepsyonèl yo ak rezistans. 30W dirije limyè tras la tou gen yon pwodiksyon lumèn segondè, ki eklere nenpòt chanm ase.
2. Yon lòt karakteristik enpòtan nan limyè a tras 30W se adaptabilite li yo. Tèt ekleraj yo pafè pou mete aksan sou pwodwi, travay atistik oswa sèten seksyon nan yon espas paske yo senp pou ajiste pou konsantre limyè kote li nesesè. Atmosfè a Customized ki te posib pa opsyon a chanje ant limyè cho ak frèt blan se ideyal pou mete atitid ki nesesè yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Ang gwo bout bwa | 30,45 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| Materyèl | Aliminyòm + Plastik |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Dirije chip | SMD 2835 ki ap dirije |
| Kouvri | Koulè blan ak koulè nwa |
Imaj detaye:



Itilizasyon:



Limyè track 30W la gen yon pakèt aplikasyon epi yo ka itilize nan choroum, espas travay, ak magazen an detay pou montre atik yo. Yo espesyalman byen renmen nan galri ak mize, kote ekspozisyon yo ak travay atistik bezwen yon balanse atansyon nan limyè.
Aparans dous limyè tras 30W tou fè li pafè pou konsepsyon ekleraj kay kontanporen. Yo ka itilize pou bay yon solisyon ekleraj chik men itil nan sal manje, kwizin, ak espas k ap viv.
