Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Upgrade boutik ou a ak limyè tras nou an pou yon anbyans pi klere, plis pwofesyonèl.
2. Limyè tras nou yo fasil pou enstale ak customizable pou anfòm bezwen espesifik ou yo.
3. Efikas ak ki dire lontan, limyè tras nou yo se yon fason pri-efikas amelyore ayestetik boutik ou a.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W 20W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Konsènan nou:


anbalaj & livrezon:

