Karakteristik pwodwi:
1. Rezistans enpak. Konsepsyon estriktirèl solid ki kapab reziste vibrasyon mekanik oswa enpak ekstèn.
2. Siperyè efikasite sele. Kouvèti PC a sèvi pou anpeche antre nan vapè dlo ak gaz korozif nan enteryè a.
3. IP65 rated pou rezistans dlo. Ekselan pèfòmans ki enpèmeyab.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Antre vòltaj | AC85-265V, 100-277V AC |
| tanperati koulè | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| flux lumineux | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Materyèl Tib | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Baz lanp | G13 |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 ane |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| PF | >0.90 |
| Ki enpèmeyab | IP65 |
Plis detay:



Itilizasyon:


1. galvanoplastie ak flite atelye. Rezistans asid ak korozyon alkali, apwopriye pou imidite segondè ak anviwònman espre chimik.
2. Min ak Tinèl. Rezistan a tranblemanntè ak pousyè tè, apwopriye pou anviwònman ki karakterize pa imidite, pousyè, ak vibrasyon eksplozif.
