Karakteristik pwodwi:
1. Aktivasyon imedyat: limen imedyatman lè pouvwa -sou, san reta oswa pwoblèm flickering karakteristik nan aparèy konvansyonèl yo.
2. Minimize pwodiksyon chalè: Amelyore achitekti refwadisman pou evite tanperati ki wo ki ka konpwomèt pèfòmans oswa sekirite.
3. Ekolojikman dirab ak san polisyon: gratis nan mèki, radyasyon UV, ak lòt konpoze danjere, an akò ak règleman RoHS.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 23W |
| Antre vòltaj | AC85-265V, 100-277V AC |
| tanperati koulè | 3000K / 4000K / 5000K / 6000K |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Materyèl Tib | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Baz lanp | G13 |
| Kouvri | Kouvèti lakte ak klè |
| CRI | >80 |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 ane |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| PF | > 0.90 |
| Ki enpèmeyab | IP 65 |
Plis detay:



Itilizasyon:


Konsènan konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

