karakteristik:
1. Dirab bati bon jan kalite
Pwodwi anti-limyè yo te fè nan materyèl-wo kalite ki ka kenbe tèt ak kondisyon piman bouk. Yo souvan konstwi nan materyèl tankou plastik ki enpèmeyab, aliminyòm, oswa asye pur ki ede amelyore durability yo. Materyèl sa yo se rouye ak korozyon ki reziste, ki vle di ke yo pa gen anpil chans deteryore ak tan. Yo fèt tou pou kenbe tèt ak tanperati ekstrèm, ki fè yo ideyal pou itilize nan anviwònman deyò.
2. Enèji efikas
Pwodwi anti-limyè yo souvan ekipe ak teknoloji avanse ki ap dirije ki ede diminye konsomasyon enèji. Limyè ki ap dirije yo konnen yo konsome mwens enèji konpare ak anpoul konvansyonèl yo, ki vle di ke yo ka ede diminye bòdwo enèji. Anplis de sa, limyè ki ap dirije yo dire lontan, epi yo mande pou antretyen minim, sa ki fè yo yon opsyon apwopriye pou anviwònman kote antretyen se defi.
3. Adaptasyon
Pwodwi anti-limyè vini nan divès kalite desen ak estil, fè yo yon anfòm pafè pou diferan anviwònman. Si ou bezwen ekleraj pou yon sit konstriksyon, yon pakin, yon zòn rezidansyèl, oswa nenpòt lòt kote, gen yon pwodwi anti-limyè apwopriye pou travay la. Anplis, kèk pwodwi anti-limyè gen karakteristik avanse tankou detèktè mouvman, ki ede ekonomize enèji ak amelyore sekirite.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Antre vòltaj | AC{{0}V, {100-277V AC |
| tanperati koulè | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| flux lumineux | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Materyèl Tib | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Baz lanp | G13 |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Pouvwa | 20W 40W 50W/60W |
| Kouvri | Kouvèti lakte ak klè |
| KRIYE | >80 |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 ane |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| PF | >0.90 |
| Ki enpèmeyab | IP65, IP67 |
Imaj detaye:





1.Li apwopriye pou lanp T8 dirije.
2.ABS baz + ABS trase lampshade, ignifuge dife, dirab
Itilizasyon:

1.Anti-Limyè a se tou yon chwa ekselan pou aplikasyon deyò tankou pakin, pasaj pyeton, ak eksteryè bilding.
2.Another aplikasyon pou Anti-Limyè a se nan anviwònman Yo Vann an Detay.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki sa ki sou garanti a?
A: 2/3/5 ane garanti pou opsyon ou yo.
2. Konbyen tan li pran pou delivre echantiyon ak gwo lòd?
A: Tan an apwoksimatif anbake pou echantiyon yo se 3-5 jou, ak 12-15 jou pou lòd an mas.
3. Èske mwen ka vizite faktori ou nan Lachin?
A: Byenveni nan vizite nou nenpòt ki lè. Reyinyon videyo sou entènèt ak vizit faktori yo akeyi tou, ap tann pou kontak ou.
