PwodwiSpesifikasyon:
| nput vòltaj | AC100-277Vac 50hz/60hz |
| Pouvwa (watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Gwosè pwodwi (mm) | 2ft (600mm) / 4ft (1200mm) / 5ft (1500mm) / 6ft (1800mm) / Custom |
| Tanperati koulè | Blan cho (3000K-4500K), blan pi (5000K-5500K), blan frèt (6000K-6500K) / Custom |
| RGB | RGB Si ou vle/Custom |
| Flux lumineux (lm) | 140LM/W ± 10% |
| CRI(Ra) | >85 |
| IP | IP66/IP65/Custom |
| IK | IK08/Custom |
Pwodwi Deskripsyon

Evalyasyon IP65 asire ke limyè tri-prèv la se konplètman pousyè-e li pwoteje kont jè dlo, sa ki fè li ideyal pou anviwònman deyò oswa endistriyèl kote kondisyon difisil yo komen. Nivo pwoteksyon sa a garanti lonjevite aparèy la epi li pèmèt li kenbe tèt ak kondisyon difisil pandan l ap kenbe pèfòmans li.
Konsepsyon tri-prèv aparèy limyè sa a anpil amelyore rezistans ak adaptabilite li. Konstwi ak bon kalite -materyèl ki kenbe tèt ak korozyon, enpak, ak vibrasyon, li pafètman adapte pou enstalasyon nan zòn kote aparèy ekleraj tradisyonèl yo ka jwenn li difisil pou satisfè sevè itilizasyon chak jou.
Karakteristik detèktè mouvman IP65 Tri-prèv limyè a amelyore fonksyonalite li yo, bay pi gwo konvenyans ak efikasite. Capteur a detekte mouvman nan yon seri espesifik epi li otomatikman limen ak etenn limyè a, kontribye nan ekonomi enèji ak amelyore sekirite pa limine zòn sèlman lè sa nesesè.


Itilizasyon

Aplikasyon pou limyè IP65 Tri-prèv ak Capteur Mouvman yo varye ak anpil. Solisyon ekleraj sa a se ideyal pou espas deyò tankou pakin, pasaj pyeton, ak eksteryè bilding, bay limyè klere ak serye ki amelyore vizibilite ak sekirite. Nan anviwònman endistriyèl, aparèy la se ideyal pou depo, faktori, ak atelye kote solisyon ekleraj fò ak efikas yo enpòtan anpil pou ranfòse pwodiktivite ak sipòte travay operasyonèl yo.
Limyè IP65 Tri-prèv ak Capteur Mouvman pafè pou bay ekleraj serye nan tou de anviwònman komèsyal ak rezidansyèl, sa ki fè li yon chwa ekselan pou garaj, sousòl, ak zòn depo kote ekleraj konsistan esansyèl. Konsepsyon versatile ak karakteristik inovatè fè li yon amelyorasyon enpòtan pou nenpòt anviwònman ki mande solisyon ekleraj eksepsyonèl.
Konpayi nou an
Istwa nou an:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd se yon manifakti pwofesyonèl nan pwodwi pwodwi ekleraj dirije, entegre konsepsyon, devlopman, pwodiksyon ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji kòm yon antye. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Sètifika nou yo:Nou gen ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS, epi nou jwenn sètifika patant.

