Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Antre vòltaj | AC 85-265V, 100-277V AC |
| tanperati koulè | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| flux lumineux | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Materyèl Tib | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Baz lanp | G13 |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Kouvri | Kouvèti lakte ak klè |
| CRI | >80 |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 ane |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| PF | >0.90 |
| Ki enpèmeyab | IP65, IP67 |
Imaj detaye:





1. Features lightweight.flexible ak dirab polycarbonate kò. UV estabilize PC lojman an ak lantiy yo konstwi pou reziste rupture epi yo lineyè striye pou diminye ekla.
2. Lojman an konplètman sele ka enstale nan zòn ki gen imidite ki wo ak nan kote ki resevwa ekspoze dlo dirèk. Aparèy limyè dirije vapè sa a se rated pou IP65.
3. AC 85-265V PF>0.95 kouran konstan reglemante.Jwe wòl sou -aktyèl, sou-vòltaj, ba -vòltaj, sou-tanperati pwoteksyon lanp Pwolonje lavi travay pwodwi yo.
Itilizasyon:

Ideyal pou kote mouye / mouye tankou avni deyò, ovan ak amwa. Pa pou itilize oswa enstalasyon nan limyè solèy la deyò dirèk.
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki sa ki se garanti a?
A: 2/3/5 ane garanti pou opsyon ou yo.
2. Konbyen tan li pran pou delivre echantiyon ak gwo lòd?
A: Tan an anbake apwoksimatif pou echantiyon yo se 3-5 jou, ak 12-15 jou pou lòd mas.
3. Èske mwen ka vizite faktori ou nan Lachin?
A: Byenveni nan vizite nou nenpòt ki lè. Reyinyon videyo sou entènèt ak vizit faktori yo akeyi tou, ap tann pou kontak ou.
