karakteristik:
40W Led Tube Light se yon solisyon ekleraj inovatè ki ofri yon pakèt benefis pou itilizatè yo. Pwodwi sa a vini ak kèk karakteristik inik ki fè li kanpe deyò nan mitan foul moun yo. Karakteristik sa yo fè li yon chwa ideyal pou tou de rezidansyèl ak komèsyal itilizasyon.
Youn nan karakteristik prensipal yo nan pwodwi sa a se efikasite enèji. 40W Led Tube Light la konsome mwens enèji pase sistèm ekleraj tradisyonèl yo, ki ofri ekonomi enpòtan nan bòdwo elektrisite. Sa vle di ke kliyan yo ka benefisye de ekonomi alontèm pandan y ap jwi ekleraj klere ak klè.
Yon lòt avantaj nan pwodui sa a se lonjevite li yo. Teknoloji Led yo itilize nan pwodui sa a gen yon lavi ki pi long pase sistèm ekleraj tradisyonèl yo. Sa vle di ke itilizatè yo ka espere jwi benefis ki genyen nan 40W Led Tube Light pou anpil ane san yo pa bezwen enkyete sou ranplasman souvan.
Anplis de sa, 40W Led Tube Light ofri yon wo nivo de klète ki amelyore vizibilite ak klè nan nenpòt anviwònman. Pwodui sa a se tou ekolojik-zanmi, paske li pa gen sibstans danjere tankou mèki oswa plon, ki fè li an sekirite pou tou de moun ak anviwònman an.
Limyè Tib dirije 40W la tou fasil pou enstale epi yo ka itilize nan yon varyete de anviwònman. Li vini nan diferan gwosè ak koulè, fè li yon solisyon ekleraj versatile ak adaptab.
An jeneral, 40W Led Tube Light se yon pwodwi eksepsyonèl ak anpil benefis. Li se enèji-efikas, ekolojik-zanmi, ki dire lontan, klere, ak fasil enstale. Kòm sa yo, li se yon chwa ideyal pou nenpòt moun kap chèche yon sistèm ekleraj siperyè.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Gwosè | 30cm, 60cm, 120cm, 150cm, 240cm, 1ft, 2ft, 4ft, 5ft 8ft |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC,100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Dirije chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Lakte / Frosted ak kouvèti klè |
| Akseswar | IP40 |
Imaj detaye:





1. Li itilize jiska 60% mwens enèji pase tib fliyoresan tradisyonèl yo.
2. li gen yon gwo CRI (koulè rann endèks) ki asire yon natirèl ak pwosede ki vibwan aparans objè ak sifas.
Itilizasyon:

40W Led Tube Light apwopriye pou yon pakèt aplikasyon pou ekleraj nan anviwònman komèsyal ak rezidansyèl yo.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske mwen ka jis achte kèk echantiyon?
A: Natirèlman, ou ka achte li epi eseye li an premye.
2. Kouman mwen ka jwenn echantiyon an nan men ou?
A: Si w enterese sou pwodwi nou yo, tanpri kontakte nou dirèkteman, nou ka voye echantiyon gratis la pou tcheke bon jan kalite a.
3. Èske ou vann bay kliyan endividyèl dirèkteman?
A: Non, nou se manifakti ak sèlman pou wholesale. Nou gen distribitè nan anpil peyi; itilizatè final yo ka achte nan men yo.
