Karakteristik pwodwi:
1. UV radyasyon ka trè domaje epi yo envizib. Risk pou katarak, lòt pwoblèm je, ak kansè po ka ogmante ak ekspoze radyasyon UV. Anplis de sa, limyè UV ka fè mal ak dekolorasyon travay atistik ou, planche, ak mèb yo sou tan.
2. Avantaj anti-UV jòn Tib limyè a pa fini la. Li tou gen yon pwosesis enstalasyon senp, yon lavi ki long, ak efikasite enèji. Materyèl siperyè limyè anti-UV jòn Tib la ak atizan konn fè a pèmèt li kenbe jiska 25,000 èdtan, ki pral ekonomize ou lajan sou ranplasman. Anplis de sa, li itilize mwens enèji pase limyè konvansyonèl akòz itilizasyon teknoloji ki ap dirije, ki diminye depans sèvis piblik ou yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Gwosè | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, 240cm/8FT |
| Ang gwo bout bwa | 120-180 degre |
| Longèdonn | Pa gen longèdonn anba 500nm |
| Endèks rann koulè (Ra) | >83 or >90 |
| Tanperati koulè | Jòn 580nm |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC,100-277 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| garanti | 5an |
| Led chip | SMD 2835 ki ap dirije, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Kouvèti jòn |
| Baz lanp | G13 |
Imaj detaye:





Limyè anti-UV jòn tib yo fèt pou pwoteje je ou kont radyasyon UV, ki ka mennen nan souch nan je ak lòt pwoblèm grav. Reyon UV ki gen danje ladan pou je ou yo filtre pa limyè tib ki gen koulè jòn. Sa a se espesyalman avantaje pou moun ki travay anpil èdtan devan òdinatè oswa lòt ekspozisyon, paske ekspoze pwolonje a reyon UV ka vin pi mal souch nan je epi petèt lakòz domaj nan je alontèm.
Limyè jòn anti-UV tib yo pa sèlman trè atire, men yo gen tou gwo avantaj sante. Pleasant, kalme lumineux ki te pwodwi pa limyè jòn-tente siyifikativman amelyore atmosfè a nan yon chanm. Kalite limyè sa a espesyalman apwopriye pou espas tankou chanm oswa koulwa meditasyon kote lapè ak trankilite yo esansyèl.
Limyè tib jòn ak pwopriyete anti-UV tou gen anpil itilizasyon. Yo souvan itilize nan anviwònman piblik ak prive, tankou espas travay, lekòl, mezon retrèt, ak lopital. Limyè anti-UV yo espesyalman itilize nan laboratwa pou rechèch ak etid kote echantiyon ak pwoteksyon ekipman esansyèl. Limyè sa yo tou yo itilize nan kote esterilite nesesè, tankou chanm pwòp nan enstalasyon fabrikasyon semi-conducteurs oswa endistri pwosesis manje.
Li enpòtan sonje ke se pa tout limyè tib jòn anti-UV fèt egalman. Li esansyèl pou chwazi limyè ki satisfè kondisyon endistri yo epi ki gen pi bon kalite. Pou pran yon desizyon edike, li se konsa toujou esansyèl pou pale ak yon founisè ekleraj renon.
Itilizasyon:

Limyè Tib Jòn Anti-UV a emèt yon limyè mou, rekonfòtan pandan y ap bloke reyon UV danjere. Li se ideyal pou itilize nan chanm, chanm k ap viv, ak lòt espas kote ou vle kreye yon anbyans trankil. Li pi an sekirite tou pou sante ou ak kay ou paske li emèt mwens reyon UV.
