PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Gwosè | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, |
| Ang gwo bout bwa | 120-180 degre |
| Longèdonn | Pa gen longèdonn anba 500nm (Pa gen UV, Pa gen limyè ble) |
| Endèks rann koulè (Ra) | >83 or >90 |
| Tanperati koulè | 1800-2000K, 2700-3200K |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-277 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| garanti | 5an |
| Kouvri | Kouvèti jòn |
| Baz lanp | G13 |
teknoloji kle pwodwi yo

1. Efikasite Enèji: G13 dirije limyè a ak yon kouvèti jòn itilize mwens enèji konpare ak tib fliyoresan konvansyonèl yo. Sa pèmèt pou ekonomize sou depans enèji pandan w ap itilize solisyon ekleraj avanse sa a.
2. Durabilité: G13 dirije limyè a ak yon kouvèti jòn gen anpil yon lavi pwolonje, ki kapab dire plis pase 25,000 èdtan. Sa a depase lavi a nan tib fliyoresan konvansyonèl yo, ki jeneralman dire apeprè 10,000 èdtan.
4. Flicker-gratis: G13 dirije limyè a ak yon kouvèti jòn bay flicker-limineraj gratis, efektivman elimine strobing deranje ki asosye ak lòt opsyon ekleraj.



Limyè ki ap dirije G13 ak yon kouvèti jòn ofri yon opsyon ekleraj sofistike pou moun ki apresye limyè cho, jòn -ton. Fittings limyè sa yo fèt pou ranplase tib fliyoresan konvansyonèl yo, bay itilizatè yo plis klète ak efikasite enèji amelyore.
Itilizasyon:

1. Biwo Lighting: G13 dirije limyè a ak yon kouvèti jòn se ideyal pou anviwònman biwo, bay ekleraj klere pandan y ap minimize souch nan je yo.
2. Ekleraj Yo Vann an Detay: Limyè ki ap dirije G13 ki gen yon kouvèti jòn byen -apwopriye pou anviwònman an detay, li bay ekleraj cho -ton ki amelyore afè vizyèl pwodwi yo.
3. Deyò ekleraj: G13 dirije limyè a ak yon kouvèti jòn apwopriye pou aplikasyon deyò, ki gen ladan limyè lari ak ekleraj sekirite, kreye yon anbyans cho ak envite.
4. Ekleraj rezidansyèl: G13 dirije limyè a ak yon kouvèti jòn se ideyal pou anviwònman rezidansyèl yo, ki gen ladan chanm k ap viv ak chanm, paske li ankouraje yon anbyans cho ak envite.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ
K: Ki sa ki nan pwodwi prensipal la nan Benwei?
A: ---- Nou espesyalize nan limyè teren dirije, limyè teren dirije Cob, limyè lumineuz dirije, contrôleur dirije, ekipman pou pouvwa dirije ak tout lòt limyè dirije.
K: Èske ou gen sètifikasyon entènasyonal?
A: ---- Wi, kounye a nou gen CE ak ROHS sètifikasyon yo. Natirèlman, si kantite ou a ase gwo, sètifikasyon ou bezwen an ta ka fè pa nou.
K: Èske ou aksepte OEM ak ODM konsepsyon?
A: ---- Wi, nou toujou akeyi kliyan nou yo bay pwòp OEM ak ODM konsepsyon yo.
K: Èske mwen ka jwenn kèk echantiyon?
A: ---- Wi, nou ka ofri plizyè echantiyon gratis.
K: Ki peman ou aksepte?
A: ---- T/T, L/C ki disponib.
K: Kouman sou tan an livrezon?
A: ---- Tan livrezon: Apeprè 3 jou travay si yo nan stock, Apeprè 10-15 jou travay si se pa nan stock.
