PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Gwosè | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, |
| Ang gwo bout bwa | 120-180 degre |
| Endèks rann koulè (Ra) | >83 or >90 |
| Tanperati koulè | 3000K-6000K |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-277 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| garanti | 5an |
| Baz lanp | G13 |
Pwodwi Deskripsyon

Karakteristik:
1. G13 dirije Tib lanp lan se ideyal pou etabli yon anbyans cho ak akeyan pou yon nwit kalme oswa bay ekleraj vibran ak enteresan pou travay konsantre.
2. Sa a lanp Tib dirije gen anpil kapasite CCT reglabl, ansanm ak efikasite enèji remakab ak yon lavi pwolonje.
3. Avèk yon lavi ki rive jiska 50,000 èdtan, G13 dirije Tib lanp sa a garanti ane ekleraj serye ak konsistan.


Itilizasyon

G13 dirije Tib lanp lan, ak CCT reglabl li yo, se pafè pou yon varyete aplikasyon. Solisyon ekleraj versatile sa a ka amelyore yon pakèt anviwònman, tankou biwo, sal konferans, espas pou vann detay, ak restoran. Kreye yon atmosfè amikal nan etablisman ou a ak ekleraj blan cho, oswa ranfòse pwodiktivite epi konsantre nan espas travay ou a ak ekleraj blan fre.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.
Nou menm tou nou bay solisyon ekleraj pwofesyonèl ak lòt sèvis entegre. BENWEI ensiste sou filozofi "bon jan kalite premye" nan travay ak kliyan li yo, kliyan nou yo kouvri Ewòp, Amerik, Azi, Ostrali, Lafrik di sid ak lòt peyi yo, te okipe yon pozisyon dirijan nan mache a ekleraj ak te genyen konfyans nan kliyan yo.

FAQ
K: Ki jan ou asire bon jan kalite a?
A: Nou jwenn twa pwosesis QC: 1.Pou matyè premyè; 2.Pandan mwatye nan pwodiksyon an; 3.Final QC tès youn pa youn apre aje 12hours.
K: Ki jan fè si nenpòt pwoblèm kalite sou bò nou an nan tan garanti a?
A: Premyèman, pran foto oswa videyo kòm prèv epi voye ba nou. Nou pral ranplase nouvo yo gratis.
K: OEM OSWA ODM aksepte?
A: Wi, nou ka fè OEM & ODM, logo sou limyè a oswa pake tou de ki disponib.
