Dekri teren
Voye rechèch

- Karakteristik
1. Hardwire ballast limyè Florent la ak kontoune li.
2. Sifas Mount Devices (SMD) ki byen anviwònman an e ki sipòte pa aliminyòm.
3. Tib limyè ki ap dirije T8 4pye yo ka fasilman ranplase pa anpoul fliyoresan T8T10 T12.
4. Koneksyon dirèk nan 12-30 V DC pouvwa obligatwa.
- Spesifikasyon
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60cm 120cm 150cm |
| Tanperati koulè | 3000K-6000K |
| flux lumineux | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Garanti (ane) | 5 |
| Antre vòltaj | AC85-265W |
| Meterial | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| CRI(Ra>) | 80 |
| Dimansyon | 2.8 * 60cm |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Kouvri | Kouvèti lakte ak kouvèti klè |
| Travay lavi (èdtan) | 50000 |
- Plis detay


- Aplikasyon

- Konpayi nou an


