Dekri teren
Voye rechèch

Entwodiksyon pwodwi
Karakteristik:
1. High-pèfòmans dirije ka ekleraj pou vyann fre
2. Dissipation chalè efikas: Anplis tablo aliminyòm sou lojman an aliminyòm
3. Pati elektwonik siperyè pou Sylvania, Gerald, ak tout kliyan cheri nou yo.
4. Ou gen yon chwa nan plizyè gwosè ak dirije, epi yo tout CE- ak Rohs-apwouve.
5.Customised yo pèmèt, ak yon garanti 5.5 ane.
Espesifikasyon
| Kalite | T8 |
| Voltage | 100-240VAC/DC24V |
| Kalite chip | SMD2835 |
| Efikasite | 90lm/w |
| Endèks koulè | 95/80 |
| Faktè pouvwa | PF>0.9 |
| Bouchon fen | G13 180 degre wotasyon |
| Materyèl Tib | Aliminyòm plis PC |
| Kouvri | klè, Frosted |
| Koulè | Wouj plis 4000k/5000K |
| Sètifika CE & Rohs | wi |
| Antre frekans | 50-60Hz |
| Gwosè ki gen rapò | 2 pye (8w), 3 pye (12w), 4 pye (16w), 5 pye (22w) |
Plis detay


Aplikasyon
*Magazen ak vyann, manje kwit
*Makèt ak fwi ak legim
* Laboratwa, endistri espesyal plastik ak metal
* Lòt endistri espesyal manje.

Pake

