
Deskripsyon Product
1.Color Tanperati:Warm White 3,000K / Cool White,6000K, Ranplase tradisyonèl ekleraj fliyoresan kontra enfòmèl ant pa 2g11 anpoul tib dirije. Ekonomize plis pase 90 pousan sou bòdwo elektrisite ou, super klere ak ekonomize enèji;
2.Made nan ABS ak aliminyòm ekstrè, bon dissipation chalè, pa gen okenn radyasyon IR oswa UV, pa gen okenn flickering oswa buz; Pwoteksyon anviwònman;
3.Sa a anpoul limyè ki ap dirije 2g11 se pafè pou biwo, kay, otèl, restoran chanm k ap viv, atelye, chanm depo, downlights ankastre / sifas-monte, bwat ankastre, pòtab, lanp pendant, enstalasyon plafon, machin pou lave mi, aplik miray, garaj. , atelye, depo, elatriye;
Remak: 2G11 4 Pin Base LED Anpoul Limyè PA KA travay ak ballast. Tanpri retire oswa kontoune BALLAST, anvan enstale pou itilize.
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120LM/W, 140LM/W,160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 83-85 |
| Sipòte Dimmer | Wi |
| Gwosè | 600mm (2ft), 900mm (3ft), 1200mm (4ft) |
| Materyèl | Aliminyòm plis kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Tan travay (èdtan) | 50000 |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V |
| 2g11 |
Plis Foto:

Aplikasyon
Tib 4 broch doub (jimo/duo), 2G11 baz biax kontra enfòmèl ant anpoul limyè fliyoresan (CFL) gen yon mwayèn lavi 10,000 èdtan, epi li disponib nan vèsyon 18 Watt, 4100K, 82 CRI (gwo rannman koulè). . Anpoul fliyoresan kontra enfòmèl ant biax koulè sa yo trè ekonomize enèji ak souvan itilize nan anpil aplikasyon tankou ekleraj komèsyal, ekleraj kay, ekleraj biwo oswa kote-lòt kote ekleraj jeneral nesesè.

FAQ
1. Èske ou se yon konpayi faktori oswa komès?
Nou se yon faktori pwofesyonèl pwodwi ekleraj dirije!
2. Èske ou gen yon kantite minimòm lòd?
Wi, nou mande pou tout lòd entènasyonal yo gen yon kantite minimòm lòd kontinyèl. Si w ap chèche revann men nan pi piti kantite, nou rekòmande ou tcheke sit entènèt nou an.
3. Èske ou ka OEM oswa ODM?
Wi, nou gen yon ekip k ap devlope. Pwodwi yo ka fèt selon demann ou an.
