Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Wide Range of Applications: Yo ka itilize ekleraj solè pou yon varyete de rezon, tankou ekleraj lakou ak gazon, ekleraj patyo, ekleraj pil, ekleraj chemen, ekleraj jaden, ak limyè pil. Anplis de sa, gen 3 mòd dinamik ak 17 koulè estatik ki disponib. Akòz efè detann anpil koulè diferan yo, limyè ki chanje koulè yo ka itilize tou kòm limyè lannwit, limyè atitid, oswa limyè konsepsyon deyò.
2. IP68 enpèmeyab limyè pisin yo pafè pou itilize nan lak, etan, ak lòt kò dlo depi yo dirab ak rezistan a yon evalyasyon nan IP68. Etandone ke plastik ABS se fò ak gaya, mete limyè pisin sou tè a oswa zèb pa ta dwe lakòz ou nenpòt enkyetid.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 12W 18W 24W 30W |
| koulè limyè | RGBW |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Sous limyè | Ki ap dirije Chip |
| Sipòte Dimmer | Wi |
| Antre vòltaj (V) | AC/DC 12V/24V |
| Flux lumineux lanp (lm) | 120lm / w; 140lm / w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Tanperati travay (degre) | -20~45 |
| Nivo ki enpèmeyab | IP68 ki enpèmeyab |
| Itilizasyon | Pisin |
Imaj detaye:





Itilizasyon


