
Karakteristik:
● Epoksidik Resin Ranpli -100 pousan Waterproof ;
● Super Slim-sèlman 7.5mm (0.3inch) epesè;
● 316SS bag sifas-Pa gen wouye pou dlo sale;
● Fasil Enstalasyon- Jis ranje de vis sou miray la;
● 110/160/230/280mm diferan gwosè pou chwazi;
● Kontwòl pa Remote,Swithch oswa DMX512 elatriye...;
● Sipòte ti pakèt logo personnalisation.
Spesifikasyon:
| Non pwodwi | Ki ap dirije pisin lanp IP68 |
| Konsomasyon (Watt) | 6W-45W |
| Antre vòltaj (V) | DC12V/AC12V |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K,3000K,4000K,5000K,RGB |
| Sous ekleraj | SMD2835 |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 75 |
| Tanperati travay | -20 degre ~40 degre |
| Estanda ki enpèmeyab | IP68 |
| Anviwònman Travay | Pisin |
Deskripsyon:









FAQ
A: Wi, nou akeyi echantiyon lòd pou teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.
A: Egzanp bezwen 7-10 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen 25-30 semèn pou kantite lòd plis pase
A: Low MOQ, 1pc pou tcheke echantiyon ki disponib
A: Nou anjeneral bato pa LÈ, TREN, AIR. Anjeneral, li pran 10-40 jou pou rive, dapre tan anbakman an. depi ane 1500 yo, lè yon enprimant enkoni te pran yon galri nan kalite epi grenpe li pou fè yon liv echantiyon kalite.
A: Premyerman fè nou konnen kondisyon ou oswa aplikasyon w lan.
Dezyèmman, nou site selon kondisyon ou oswa sijesyon nou yo.
Twazyèmman kliyan konfime echantiyon yo oswa pri epi mete depo pou lòd fòmèl.
Katriyèmman Nou fè aranjman pou pwodiksyon an.
A: Wi. Tanpri enfòme nou fòmèlman anvan pwodiksyon nou an epi konfime konsepsyon an premye ki baze sou echantiyon nou an. Ak selon kalite lòd, nou pral konfime frè logo la gratis oswa nou pral chaje frè logo.
A: Wi, nou ofri 1 ane garanti nan pwodwi nou yo.
A: Premyèman, pwodwi nou yo pwodui nan sistèm kontwòl kalite strik ak pousantaj ki defektye yo pral mwens pase 0.2 pousan.
Dezyèmman, pandan peryòd garanti a, nou pral voye nouvo filtè sab ak nouvo lòd pou ti kantite.
Pou pwodwi pakèt ki defektye, nou pral repare yo epi voye yo ba ou oswa nou ka diskite sou solisyon an ki gen ladan re-rele selon sitiyasyon reyèl.

